Üç Yıllık Garanti JoinWit FTTH Optik Fiber Fusion Splicer

Yeni ürün

Stokta var

₺4 503.91


JW4108S Fusion Splicer, yüksek performanslı fiyat oranı ile, Şangay Joinwit Şirket ana ürünüdür. akıllı görünüm ile, güvenilir kalite, JW4108 kurulum için özel bir tasarım, bir hassas optik fiber özel designe operasyon ve bakım, dayanıklı, uygun fiber optik inşaat enstrüman. yaygın inşaat, muayene, fiber kablo bakım.
özellikler
FTTH ve sıradan lif projesi için kullanılan
PAS teknolojisi ile çekirdek hizalama
8 sn ekleme zamanı ve 30 sn ısı zaman
300 X veya Y görünümü, 200 X ve Y görünümü
5 inç dijital yüksek kaliteli LCD ekran, aynı anda gözlemlemek X ve Y görünümü
üç bir fikstür, ekleme tek lif, kablo kapalı ve domuz kuyruğu
200 kez büyük kapasiteli lityum pil inşa ekleme ve ısıtma
küçük boyutu ve hafifliği, 2.1 KG dahil pil
özellikler
Model
JW4108S FTTH Fusion Splicer
ekleme Tipi
SM, MM, DS, NZDS
ekleme Kaybı
0.02dB (SM) , 0.01dB (MM) , 0.04dB (DS ), 0.04dB (NZDS)
geri dönüş Kaybı
> 60dB
ekleme Modu
manuel, yarım Oto, oto
Fiber Hizalama
PAS teknolojisi ile Çekirdek Hizalama
uygulanabilir Lif
kablo kapalı ve 0.25mm, 0.9mm fiber, SC konnektör (opsiyon)
ekleme Zamanı
≤9s
isı Süresi
≤30s
Cleaved Uzunluğu
8 ~ 16mm
Fiber Görüntü/Büyütme
300/200
görünüm Ekran
5 inç dijital yüksek kaliteli LCD ekran
gerginlik Testi
standart 2N (opsiyon)
Daralan Kol
60mm, 40mm ve serials daralan Kol
pil Kapasitesi
200 döngüleri ekleme ve ısıtma, 3 saat şarj süresi
(ekleme ve aynı zamanda şarj)
pil Ömrü
bisiklet şarj 300-500 kez, pil yerine kolay
elektrotlar Hayat
3000, elektrotlar yerine kolay
güç Kaynağı
≤20W
arayüzü
USB Kullanışlı veri indirme ve yazılım güncelleme
İnşaat Aydınlatma
dahili yüksek parlaklık, geniş ışıkları, geceleri kullanımı kolay
güç kaynağı
dahili lityum pil 5200 mAh 11.1 V; harici adaptör, girdi: AC100-240V, çıkış: DC13.5V/4.5A
çalışma Durumu
0-5000 m deniz seviyesinden, sıcaklık:-10-60 c,
nem: 0 ~ 95% RH (Yok çiy)
ağırlık (pil dahil)
2.1 KG (pil dahil)
boyut (Uxgxy)
135mm (L) ×158mm (W) ×155mm (H)
standart Yapılandırma
hiçbir

Etiketler: Ucuz Üç Yıllık Garanti JoinWit FTTH Optik Fiber Fusion Splicer, Yüksek Kalite Üç Yıllık Garanti JoinWit FTTH Optik Fiber Fusion Splicer, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 42cm x 30cm x 30cm (16.54in x 11.81in x 11.81in)
Marka Adı Joinwit
Model Numarası JW4108S

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Üç Yıllık Garanti JoinWit FTTH Optik Fiber Fusion Splicer

Üç Yıllık Garanti JoinWit FTTH Optik Fiber Fusion Splicer

İlgili ürünler

destek DDM/DOM, Cisco Uyumlu GLC-SX-MMD Için 1.25G 550 m SFP Alıcı-verici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi

₺56.87

Dell Force10 SFP-10G-AOC5M Uyumlu 10G SFP + AOC (5-meter, SFP + SFP +) ürün Detayları Dell Force10 Hakiki SFP-10G-AOC5M satıcı Adı LODFIBER bağlayıcı Tipi SFP + SFP + Max Veri Hızı 10 Gbps kablo Tipi Aktif Optik Kablo kablo Uzunluğu

₺189.56

sevkiyat 1. biz mal göndereceğiz 5 iş günü içinde tam ödeme sonra onaylandıktan. 2. sağlayabilir uluslararası nakliye hizmetleri aşağıdaki gibi: çin sonrası hava posta, hk sonrası hava posta, ems, TNT, DHL, ups, FedEx. Varsayılan

₺708.91

ASIKC Kurulu, ASIKC DSLAM 9210 için 48 ADSL2 + hat kartı lütfen bana bildirin hangi yapılandırmaları ihtiyacınız olacak. teşekkürler. ZTE GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T/R SFP) için C320 ABD $600.00 /adet LTE4302M-BC

₺2 085.14

1000 M tek modlu-modlu çift fiber için-çift fiber dönüştürücü modeli: LNK-2020 Serisi genel bakış The LNK-2020 serisi tek/çok modlu dönüştürücüler 1000 Mbps fast Ethernet Ağ uygulanır, hangi hem tek modlu lifleri ile

₺318.46

D-link için Uyumlu, DEM-423XT Tekli 40 KM 10G XFP ER Alıcı-verici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat,

₺1 232.13

Fiber Optik Patch Kablosu Kadın MPO-LC LC-MPO Multimode OM3 12 çekirdek 3 m özelliği: kompakt tasarım düşük ekleme kaybı yüksek geri dönüş kaybı RoHS uyumu parametre: ekleme Kaybı: ≤0. 75dB (SM); ≤0. 6dB

₺451.15

Fiber Optik Ekipmanları Jakcom B3 Akıllı İzle Of Yeni Ürün Olarak Sumitomo Fusion Splicer Için Netlink Sfp Edfa All in One JAKCOM akıllı bant B3 üç renk mevcut tercihinize için ayrıntılı ürün her eleman için ana

₺64.41

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin temas SeeMe

₺261.59

Jd486a X120 1000BASE-LX gbic 1310nm 10km sc konnektörler( hp 100% uyumlu) jd486a 100% hp uyumlu X120 1g gbic sc lx 1310nm 10km alıcı Ce ile kaliteli, rohs, fcc özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü: gbic Cihaz türü:

₺189.52

155 Mbps SFP Optik Alıcı-verici, 2 km Ulaşmak ticari Tip: LNK-GLC-FE-100FX özellikler & uml; kadar 155 Mbps veri hızı & uml; 1310nm FP lazer (LED) 2 km iletim için PIN fotoğraf dedektörü & uml; SFP MSA ile Uyumlu ve SFF-8472

₺60.66

XENPAK- 1 xge- Sr- 10GBASE-sr XENPAK 850nm 300m alıcı-verici( ardıç 100% uyumlu) XENPAK- 1 xge- Sr 100% ardıç uyumlu 10GBASE-sr XENPAK 850nm 300m alıcı Ce ile kaliteli, rohs, fcc özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü:

₺511.81

SFP-8G55-40 (SMF, 1550nm, 40 km, LC) Fiberstore SFP-8G55-40 8 GBASE Fiber Kanal üzerinde 40 km SFP + telsiz desteği bağlantı uzunlukları tekli fiber kablo, 1550nm dalga boyunda. bu öncelikle bant genişliği sağlar üzerinde 8.5G optik bağlantılar

₺1 023.62

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti

₺107.14

5 In 1 FC-6S Fiber Cleaver ile FTTH Fiber Optik Alet Kiti ve çift liman Miller sıyırma + pensesi Tel stripper Fttx Ftth Ücretsiz nakliye Kullanın ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek

₺132.50

özellikler düşük Ekleme kaybı gürültüsü yüksek zayıflama aralığı (değişken zayıflatıcı) bağlayıcı tipi: FC-FC şartname geri dönüş kaybı: > = 55dB (APC) dalgaboyu: 1310nm veya 1550nm zayıflama

₺47.69

Özellikler SCAPC 1X8 Fiber Optik FTTH Splitter (FBT Optik Bağlantı) 1. Düşük ekleme kaybı 2. tek modlu 3. EPON/GPON uygulanabilir SCAPC 1X8 Fiber Optik FTTH Splitter (FBT Optik Bağlantı) ürün Ekran Opitcal Çoğaltıcı

₺55.12

10/100/1000 M Auto-müzakere Tek modlu SFP portu 10/100/SFP 1000Base-T Dönüştürücü kısa tanıtım bu ürün IEEE802.3Z destekler/AB 1000Base-SX/LX/SC protokolü, çalışma modu dubleks tam modu ve yarım modu. elektrik prizine olduğunu

₺284.30

açıklama: 1. LD ışık kaynağı 2. CW ve MOD çalışma modu 3. FC, SC, ST evrensel konnektörü 4. stable çıkış frekansı 5. long mesafe tespit 6. strong ve dayanıklı gövde 7. kalem tipi tasarımı, taşınabilir,

₺246.39

Dünyada en ucuz en Kaliteli El 1 mW Görsel Hata Bulucu Kırmızı Işık Kaynağı 3-5Km Aralığı Fiber Optik Test Kalem Fiber Arıza Dedektörü bulucu özellikleri: 100% brand new ve yüksek kalite! evrensel konnektörü ve doğru

₺44.13

GS-18 Yüksek hassas fiber cleaver fiber Optik kesme bıçağı FTTH Sıcak eriyik soğuk pick up araçları fiber Optik kesici

₺606.59

10G 1310nm 10 KM çift LC konnektörü ile SFP + optik modül ve DDM fonksiyonu, HP ile uyumlu sytem Opmedia Model No. OPMP-1396-10D ÜRÜN ÖZELLIKLERI 10 Gb/s seri optik arayüz 802.3ae uyumlu 10GBASE-LR. 1310nm DFB verici, PIN fotoğraf-dedektörü SMF

₺213.75

Fiber optik zayıflatıcı ST zayıflatıcı 5dB ST Kadın Erkek Fiber optik zayıflatıcı ürün Açıklaması Fiber Optik Zayıflatıcı fiber bir yüklü bir bileşenidir optik iletim sistemi optik gücünü azaltır sinyal. genellikle

₺78.52

Top